OSUSZANIE I OZONOWANIE

Dzięki współpracy z podmiotem specjalizującym się w osuszaniu i ozonowaniu, oferujemy profesjonalne osuszanie po zalaniach, osuszanie domów.

Osuszanie po zalaniu: budynków, domów, powierzchni biurowych, magazynowych; lokalizacja przecieków; odgrzybianie; ozonowanie, ozonowanie klimatyzacji, pomiary wilgotności, termowizja, odtwarzanie izolacji, sprzedaż.


Wynajem osuszaczy:

Wypożyczalnia i serwis urządzeń takich jak: osuszacze powietrza, nawilżacze, wentylatory, klimatyzatory, pompy, nagrzewnice, ozonatory, mierniki i kamery termowizyjne .


Osuszane po zalaniach.

Osuszanie budynków po zalaniach to proces polegający na usuwaniu wilgoci z głębi i powierzchni zawilgoconych materiałów. Wybór metody osuszania uzależniony jest od specyficznych warunków panujących na miejscu szkody, rodzaju zalanego materiału czy stopnia zawilgocenia. Poprzez osuszanie powietrza w pomieszczeniu mokre materiały oddają wilgoć do otoczenia. Osuszanie bez użycia wysokich temperatur eliminuje ryzyka uszkodzenia tynków gipsów czy drewna. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby zapewnić efektywne i bezszkodowe usunięcie wilgoci. Usługi osuszania po zalaniach prowadzimy na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego.


Ozonowanie:

Firma nasza od lat świadczy usługi ozonowania, dysponujemy odpowiednim sprzętem i wyszkolonym personelem.

Usługi Ozonowania:

- usuwanie (ozonowanie) nieprzyjemnych zapachów w biurze, mieszkaniu
- ozonowanie magazynów, hal produkcyjnych
- oczyszczanie, ozonowanie klimatyzacji, wentylacji
-serwis i sprzedaż generatorów ozonu