WENTYLACJA MECHANICZNA - PROJEKTOWANIE I REALIZACJA

Firma Nawiewniki - Wentylacja Szczecin posiada biuro projektowe które umożliwia wykonanie projektów potrzebnych do złożenia we wszelkich instytucji Państwowych.
Projekty te są podbite pieczęciami projektanta z uprawnieniami.

Wykonujemy projekty:

  • wentylacji mechanicznej
  • wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji)
  • dystrybucji gorącego powietrza z kominka (DGP).

Dokumentacja przedstawia zastosowanie danej instalacji w danym obiekcie.
Projekt zawiera opis techniczny, rysunki (wykonane w programie projektanckim) przedstawiające koncepcję rozprowadzenia instalacji, umiejscowienia urządzenia, odnośniki do informacji o zastosowanych elementach oraz wycenę inwestycji.
Tylko na podstawie projektu można precyzyjnie dobrać urządzenie, średnice kanałów wentylacyjnych oraz średnice kratek nawiewnych i wywiewnych do danego obiektu. Dokumenty potrzebne do wykonania projektu to rzuty i przekroje budynku - mile widziane pliki w formacie .dwg lub skany, zdjęcia dobrej jakości.

Dokumentacja techniczna bez pieczęci - (projekt) wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla domu jednorodzinnego - GRATIS*

* Koszt wykonania projektu bez pieczęci to 300 zł brutto. Koszt ten zwracany jest w przypadku zakupu kompletnego zestawu instalacji wentylacyjnej (wg wykonanego projektu)

Uwaga: Dokumentacja w cenie 300 zł nie jest podbita pieczęciami.

Projekty zatwierdzone prawnie do przedstawienia w Urzędzie Państwowym, posiadające uzgodnienia ze służbami ppoż, sanepid, bhp podlegają indywidualnej wycenie.
W przypadku jesli posiadacie Państwo już pozwolenie na budowę domu (z zatwierdzoną wentylacją grawitacyjną) nie jest wymagany projekt z pieczęciami.

Każdy projekt w naszej firmie wykonywany jest przez projektanta z uprawnieniami.
Dokumentacja wykonywana jest zgodnie z wszelkimi normami wentylacyjnymi i budowlanymi.